Systém STUFIC jehož trading reportuji na svém webu v živém obchodování je od prosince 2015 v prodeji přes online tržiště MQL5.com.

Nově je také spuštěna stránka STUFIC.com, která obsahuje dokumentaci, potřebné informace a také objednávkový formulář s přímou platbou přes platební bránu PayPal.

Systém je možné vyzkoušet po registraci na tržišti MQL. Stránka produktu na tržišti jde zde: https://www.mql5.com/en/market/product/10080.

Cena systému je 3690 USD. K ceně mohu dodat, že je opodstatněná dvouletým vývojem systému a výkonem za minulý rok, který činil 17% s minimálním propadem. Prvořadým cílem vývoje tohoto systému je vlastní používání. Možnost prodeje jsem z počátku vůbec nebral v úvahu nicméně v současnou chvíli cítím určitou možnost získat zpět za svůj čas okamžitou odezvu ve formě finančního výdělku. Téměř by mě nenapadlo, že systém se systém nakonec rozvine do současné podoby a že testováním strávím více jak 5000 hodin.

Nicméně netoužím po tom, aby systém měl úplně každý. Počet licencí jsem omezil na pouhých 100 licencí, přičemž předpokládám, že každému uživateli budu moci takto věnovat svůj čas. Hodiny, den, pokud to bude potřeba.

V době publikování tohoto článku je nejnovější verzí Stufic v12.33, který disponuje možností zkombinovat více indikátorů na jednom měnovém páru.
Systém se pak chová jako portfolio, přičemž je možné jej kombinovat i s jinými měnami na jednom účtu.

Stufic je vytvořen pro tvorbu obchodovaní portfolia měn. 

V ceně systému a pro každého ze 100 kupců mám připravený online monitoring, školení po Skype či osobní.
Dále pak pravidelné publikování aktuálních nastavení pro trhy – to je nezbytná součást služby, za kterou kupec dopředu platí.

[notification type=“success“]Byl bych velmi rád, aby byl hned od začátku vidět rozdíl mezi klasickým prodejcem, který vlastní systém pouze prodává a nepoužívá. Který kupcům nevysvětlí způsoby testování a po měsíci vývoj opustí.
Jdu přesně opačnou cestou. Můj systém je neustále aktualizován a občerstvován o nová nastavení. Klienti mají plnou podporu a v dohledné době i aktualizovanou dokumentaci na webu Stufic.com.[/notification]

Za jednorázovou úhradu pořizovacího nákladu je tu automat, který sám využívám a o kterém vím, že umí vydělávat.

Koupě je možná přes internetové tržiště MQL5.com.
Zájemcům, kteří si program pořídí přes můj licenční systém (mimo tržiště) poskytnu slevu ve výši 5% (a máte to jednodušší).

V případě zájmu se prosím informujte. Je možná schůzka jak v Praze tak v Táboře.

Tel: +420 777 814411